Zaman Makinası Yapılabilinir mi?

Zaman makinası hemen hemen herkesin düşündüğü ve keşke olsada eski anılarımıza bir tur atsak dediği o şey bende bi aralar buna takıntı yapmıştım. Keşke yapılabilse demiştim ve gezmediğim bir site bırakmamıştım ve şimdi size öğrendiğim bilgileri toplayıp bir kürede sıkıştırıp arıttım ve doğru kaynaklı bilgiler getirdim.

Eğerki zaman makinası icat edilmiş olsaydı bu insanlardan çok bilim insanların işine yarıyacaktı ve eski çağda olup biten herşey açığa çıkacak insanlık aydınlanacaktı.

Eskiden yaşayan insanlar,dinazorlar,Mısır Piramitleri ve daha birçok sır açığa çıkacaktı.

Aslında zaman makinası insanlığın piskolojisini düzeltebilirdi.

Örneğin; sevdiğinden ayrılmış bir erkek veya kız zaman makinası ile sevdiğiylee birlikte geçirdiği günleri tekrardan izleyebilir ve bundan azda olsa piskolojisini düzltebilir bilmem kim eski sevgilisiyle yaşantılarını geri getirmek ister ki?

Şimdi asıl konumuz zaman makinası yapılabilinir mi?

Aslında hiçbirşey olamaz diye bir söz konusu yoktur!

Uzayda bulunan dünyaya uzakta olan kara delikden bahsedeceğim bu kara delikte zaman çok hızlı geçer eğerki Astronomiyle uğraşan bilim dalları bu kara deliliği inceleyip top haline getirim üzerinde araştırma fırsatı yakalayabilirse zamanda geleceğe gitme ve zamanda geriye gitme olayı gerçekleşebilir.

Fakat astronomi ile uğraşan bilim dallarının bu kara deliği alıp inceleme fırsatını bulması çok uzun Yıllar alacaktır ayrıca bu kara delik çok tehlikeli olup Dünyayı içine bile çekebilir kara delik içine cisim çektikçe büyür bundan dolayı bu iş biraz sıkıntılıdır.

Teknolojimizin çok gelişmiş olması lazım ve bunun içinde daha uzun yıllar gereklidir fakat imkansız diye birşey yok


Yazan: Yunus Emre Koçak


Sponsorluk Görüşmeleri Ve Site Hakkında Bilgi İçin Sosyal Medya Hesabım


Sitede İçerik Paylaştığımızda Bildirimi Epostanıza Gelsin